Covid-19: Vi holder virksomheden åben, læs mere her

 

Medarbejdere hos Skov Larsen

 

Kundeservice 

 

Kiki Giesmann 
Kontorassistent

Telf.: 66 16 75 66

Mail: post@skovlarsen.dk

 

 

 

 

Driftledere og Havearkitekt
 

Lasse Hvenegaard

Driftleder: Pleje og Vedligeholdelse
ETW certificeret træplejer
25 40 56 41
lasse@skovlarsen.dk

Ingelise Moesgaard Jochumsen

Driftleder: Anlægsafdeling
92 82 26 81
ingelise@skovlarsen.dk

Janne Fuglsang

Havearkitekt
92 15 16 07
janne@skovlarsen.dk

 

 

Ledelse

 

Marianne J. Larsen

Direktør
Partner
20 40 67 47
marianne@skovlarsen.dk

Troels Skov Larsen

Kunderådgiver
Partner
20 19 67 37
troels@skovlarsen.dk

 

 

 

Anlægsgartnere

 

Christian Linde Johansen

Anlægsgartner

Lene Jørgensen

Anlægsgartner

Martin Bertelsen

Anlægsgartner

 

Sanne Andersen

Kirkegårdsleder

Bendt Sørensen

Planteskolegartner

Søren Vedder Nielsen

Anlægsgartner

 

Thorkild Skov Larsen

Anlægsgartnermester

Mads Aadal Møller

Anlægsgartner

Kathrine Ehlers

Anlægsgartnerelev - plejeteknik

 

Katharina Funda

Anlægsgartnerelev - plejeteknik

Rasmus Eriksen

Anlægsgartnerelev - plejeteknik

Lasse Zukun Hansen

Anlægsgartnerelev - plejeteknik

 

Matias Dan Olsen
Gartner

Kasper Linsted Hansen

Anlægsgartner

Anders Hulgaard Poulsen

Anlægsgartnermedhjælper

 

Allan Pedersen

Anlægsgartner

Amanda S. Petersen

Anlægsgartnermedhjælper

Hans Christian Skov Larsen

Maskinfører

 

Jan Pedersen

Anlægsgartnerelev - anlægsteknik

Maja M. Christensen
Anlægsgartner

Sandra Hauggaard

Produktionsgartner

 

Jon Hollenbo

Frilandsgartner

 

 

 

 

Værksted

 

Poul Larsen

Tømrer og snedker

Steen Olsen

Mekaniker og smed

 

 


Administration

 

Helle Svanholm

Bogholder
helle@skovlarsen.dk

Maria Louise Skov Larsen

Studentermedhjælper
sikkerhed@skovlarsen.dk

Katrine Pedersen

Social Media Studentermedhjælper
udvikler@skovlarsen.dk

 

 

 

 

Majken Luise Lomholt Madsen

Kontorassistent på barsel
majken@skovlarsen.dk